|  | 

Wczasy listopad 2012

Birma wycieczki

Birma wycieczki
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

birma-wycieczki-2Kiedy nie masz ochoty na odwiedzanie ciągle tych samych miejsc albo po prostu przepełniony turystami Paryż czy Wenecja nie przekonują Cię, wyrusz w cudowną podróż do Azji. Znajduje się tam urokliwa Birma, która dotychczas niedostępna, teraz zachęca turystów do odkrycia jej sekretów.

Jeśli kochasz przygody i intrygują Cię miejsca owiane tajemnicą, koniecznie wpisz w wyszukiwarce „Birma wycieczki” i ruszaj do tej odległej krainy, gdzie nic nie jest do końca poznane. Zobacz świat z innej strony, odkryj dawne cywilizacje. To miejsce Cię zaskoczy i zaczaruje. Długo będziesz wspominał pobyt tam, a kiedyś w przyszłości z pewnością zapragniesz tu wrócić.

Wycieczkę wcześniej dobrze zaplanuj, bo nie warto przyjeżdżać tu w okresie od lipca do września, ponieważ ciągłe, silne opady deszczu i wysokie temperatury powietrza znacznie utrudnią Ci zwiedzanie. A szkoda by było, bo jest tu naprawdę wiele ciekawych miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć, żeby zagłębić się w historię tego niezwykłego miejsca. Najlepiej wybrać się tu w okresie od listopada i marca.

Inne artykuły o turystyce:

birma-wycieczki

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Przemierzając Szlak Orlich Gniazd

    Przemierzając Szlak Orlich Gniazd

    Wielu turystów jest zauroczonych pięknem Jury Krajowsko-Częstochowskiej, dlatego decydują się na odwiedzenie dużej ilości miejsc zlokalizowanych na jej terenie. Szlak Orlich gniazd jest przepięknym szlakiem pieszym, liczącym sobie przeszło 160 kilometrów długości. Jego twórcą jest Kazimierz Sosnowski. Szlak oznaczony jest kolorem czerwonym i jest numerem jeden wśród polskich szlaków pieszych. Jego trasa zaczyna się w

  • Wakacje za granicą gwarancją dobrej zabawy

    Wakacje za granicą gwarancją dobrej zabawy

    Chcąc się dobrze bawić warto rozważyć możliwość wyjazdu zagranicznego na wakacje. Dzięki temu możemy bowiem odwiedzić nieznane dotąd miejsca. Dla wielu zagraniczne wakacje są prawdziwą, niezapomnianą przygodą, dlatego też samo to, że wyjeżdżają wprawia ich już w dobry nastrój i pozwala cieszyć się każdą chwilą. Na zagranicznych wakacjach mamy w zasadzie nieograniczone pole do manewru