|  | 

Fauna i flora afryki

sierpień nad morzem 2015

sierpień nad morzem 2015
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (17)Podróże towarzyszą człowiekowi od zawsze. Zawsze lubiliśmy pojechać tam, gdzie nas jeszcze nie było. Poznawać, przemieszczać się, docierać w nowe miejsca. Teraz to się nazywa turystyka, kiedyś to było podróżowanie.

Okres świąt to też taki czas na wyjazdy. Wyjeżdżamy do rodziny, ale coraz częściej zostawiamy te wszystkie zwyczaje i obyczaje i z walizką w dłoni ruszamy na plaże świata. Nie chcemy być w domu, chcemy by podróże ubarwiały nam życie, by czas spędzać nietuzinkowo i rozrywkowo.
Zamawiamy bilet na samolot, pakujemy rodzinkę i już nas nie ma. Turystyka rządzi i my tym rządom poddajemy się bez żadnego ale.

Bo podróże i turystyka to też setki zdjęć z wakacji, to możliwość wrzucenia ich na wszystkich możliwych portalach. Niech inni widzą, gdzie byliśmy. W jak modnym kurorcie nasza rodzina spędziła ostatni weekend. Niech widzą, że właśnie zwiedziliśmy tę stolicę.
Chcemy być modni, a trendy ostatnich czasów to turystyka i podróże. A my jesteśmy modni. My korzystamy z życia i na podróżowanie jest nas stać.

Inne artykuły o turystyce:

jedziemy-i-zwiedzamy

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Poczuć się jak Książe

    Poczuć się jak Książe

    Jeżeli lubi się przyrodę i chciało by się zakosztować możliwości noclegu w przepięknym ośrodku zlokalizowanym w pobliżu pałacu, to będzie się posiadało takową możliwość. Złoty Potok jest chyba najbardziej znaną i najładniejszą ze wszystkich miejscowości Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Pierwotnie jej nazwa brzmiała Potok. Na błoniach pałacowych organizowane są co roku imprezy filmowe. Niegdyś w rezydencji tej

  • Krakowski Wawel

    Krakowski Wawel

    Warto jest wiedzieć, iż nazwa wzgórza Wawelskiego według różnych źródeł pochodzi albo od pobliskiego wąwozu albo od wzniesienia, na którym stoi zamek. Kierując się w stronę wzgórza, dochodzi się do Katedry Wawelskiej. Tą trójnawową gotycką budowlę otaczają trzy wieże Zegarowa, Zygmuntowi oraz Srebrnych Dzwonów. Na zwiedzanie Katedry warto jest poświęcić nieco więcej uwagi, gdyż nie