|  | 

Wakacje w górach 2012

tunezja miejsca docelowe

tunezja miejsca docelowe
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Wyjazd wakacyjny
Okres wakacyjny, wielu osobom kojarzy się z wyjazdami. Jednak wiele młodych osób, oprócz spędzenia wakacji z rodzicami, marzy o prawie samodzielnym wyjeździe. Młodzież chciałaby wyjeżdżać na wakacje niekoniecznie z rodzicami i młodszym rodzeństwem. Marzą o odrobinie samodzielności. W takich wypadkach, bardzo ciekawą opcją wydają się być obozy młodzieżowe. To wyjazdy organizowane właśnie z myślą o nastolatkach. Wiadomo, że kolonie to dobre rozwiązanie dla nieco młodszych dzieci. Jednak nastolatka bawią zupełnie inne rzeczy, aniżeli młodsze dzieci. Dlatego też, tego typu wyjazdy przygotowywane są w oparciu o zainteresowania nastolatków. Wiele z nich to obozy sportowe, ukierunkowane na konkretne dyscypliny sportowe. Wiele młodych osób decyduje się na taki wyjazd. Mogą spędzić czas w gronie rówieśników. Co prawda są pod kontrolą opiekunów, jednak mają poczucie znacznie większej samodzielności, niż podczas wyjazdów z rodzicami. Okres wakacyjny to wyjątkowy czas, w którym młodzi ludzie mogą odpocząć od szkoły. Warto zorganizować im ten czas w ciekawy sposób.

obozy-mlodziezowe-bialystok

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Podróżne po Ojcowskim Parku Narodowym

    Podróżne po Ojcowskim Parku Narodowym

    Dla miłośników przyrody znajdzie się wiele ciekawych miejsc w Polsce. Jednym z nich jest oczywiście Ojcowski Park Narodowy położony jest w Dolinie Prądnika. Występuje tutaj około tysiąca gatunków rzadkich roślin naczyniowatych. Najpiękniejszymi wśród nich są między innymi brzozy ojcowskie, lilie złotogłów, wiśnie karłowate oraz polodowcowe obrazki plamiste. Fauna w Ojcowskim Parku Narodowym jest reprezentowana przez

  • Plusy i minusy zagranicznych wojaży

    Plusy i minusy zagranicznych wojaży

    Zarówno krajowe, jak i zagraniczne wycieczki wiążą się z pewnymi zaletami, ale także i wadami. W tym tekście przyjrzymy się jednak plusom i minusom zagranicznych wycieczek. Zaczniemy oczywiście od tych dobrych stron. Z pewnością pierwszym plusem jaki nam się nasuwa jest to, że podczas zagranicznych wycieczek mamy możliwość zobaczenia czegoś, czego nie ma nigdzie indziej.