|  | 

Wczasy sierpień 2015

Szkoła paralotniowa

Szkoła paralotniowa
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Paralotniarstowo zdobywa coraz więcej zwolenników. Mimo dość wysokiego progu wejścia (konieczności skończenia kursu oraz zakupienia kosztownego sprzętu) sport ten jest na tyle atrakcyjny pociągający, że skusić może niemal każdego. Któż bowiem nie chciałby choć raz poszybować w przestworzach, niczym mitologiczny Ikar? Na szczęście ze współczesnymi technikami i dzięki dobremu przeszkoleniu jest to w pełni bezpieczne.

Szkoła paralotniowa jest zakładana zwykle przez pasjonatów paralotniarstwa. Przyświeca im jeden cel: zarażać tą pasją coraz większe rzesze ludzi. Dzięki zapałowi i konsekwencji przez te kilka lat uda im się wyszkolić już kilkuset pilotów, którym dziś ciężko żyć bez latania.

Szkoły paralotniowe stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo i dobre wyszkolenie. Umiemy jednak uczyć efektywnie ? w ciągu jednego, tygodniowego turnusu, przejdziesz kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci uzyskać uprawnienia. Małe grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego kursanta. A gdy już otrzymasz Świadectwo, będziemy towarzyszyć Ci w kolejnych krokach ku niebu. Bo pasja łączy!

Inne artykuły o turystyce:

szkola-paralotniowa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Wycieczka do Pilicy

    Wycieczka do Pilicy

    Wybierając nocleg w miejscowości Pilica będzie trzeba wiedzieć o niej kilka rzeczy. Jest to otóż miejscowość położona przy źródłach rzeki Pilicy, która się później rozdziela na dwa stawy. W miejscowości tej znajduje się Pałac Padniewskich uznawany za największy jej zabytek. Niestety turyści go nie mogą zwiedzać, gdyż pałac jest własnością prywatną. Położenie obiektu przy pięknym

  • Podróż ciekawa krajobrazowo

    Podróż ciekawa krajobrazowo

    Organizując podróż krajoznawczą będzie się warto wybrać w regiony Góry Berkowej, ponieważ znajdzie się tutaj wiele ciekawych szlaków oraz krajobrazowo miejsc. Góra Zborów, inaczej Berkowa, zlokalizowana jest w północno-wschodniej części Podlesic. Należy ona do najpiękniejszych wzniesień Jury Krakowskich-Częstochowskiej. Jest najwyższym punktem Skał Kroczyckich. Na górze rośnie las mieszany i znajduje się kilka grot. Z nich