|  | 

Wakacje w górach 2012

Tanie noclegi Wieliczka

Tanie noclegi Wieliczka
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Studencka wyprawa!

Wielu z nas było kiedyś studentami albo nadal jest. Absolwenci z rozrzewnieniem wspominają ten okres swojego życia. Zapomnieli już pewnie jak czasem było ciężko zarobić pieniądze, by móc wybrać się na wymarzone wakacje. Nie od dziś wiadomo, że większość żaków pracuje przez ferie letnie. Jednak to również ludzie i też czasem po prostu potrzebują wypoczynku. W roku akademickim uczą się niejednokrotnie łącząc to z pracą, a w wakacje pracują dalej. Co z tego mają? Dobrze by było, aby chociaż mogli wybrać się na zasłużony wypoczynek. Moim zdaniem najlepsza opcja, najbardziej budżetowa, to wyjazd w góry. Na przykład do Wieliczki! Tanie noclegi Wieliczka to duży atut tej miejscowości. Pamiętaj jednak, że oprócz kwatery musisz również jakoś dotrzeć na miejsce. Najtańszą możliwością jest pociąg! Nie zapomnij jednak zamówić biletu z dużym wyprzedzeniem. W ten sposób zaoszczędzisz bardzo dużo, bowiem polskie koleje oferują duże zniżki dla tych, którzy nie zamawiają w ostatniej chwili. Nie zapomnij także zarezerwować pokoju. Tanie noclegi Wieliczka rozchodzą się bardzo szybko. Dlatego im szybciej zarezerwujesz sobie miejsce, tym lepiej. Nigdy nie zwlekaj ze zorganizowaniem wyjazdu na ostatnią chwilę! Oprócz tego pamiętaj o zamówieniu biletów na powrót. Nie zamierzasz się chyba martwić tym na wyjedzie? Na urlopie masz wypoczywać i nie martwić się już o takie rzeczy. Jeśli dodatkowo chcesz zaoszczędzić możesz samodzielnie przygotowywać jedzenie. Dzięki temu znacznie obniżysz jego koszt, bo restauracje trochę kosztują!

Inne artykuły o turystyce:

tanie-noclegi-wieliczka

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Podróżne po Ojcowskim Parku Narodowym

    Podróżne po Ojcowskim Parku Narodowym

    Dla miłośników przyrody znajdzie się wiele ciekawych miejsc w Polsce. Jednym z nich jest oczywiście Ojcowski Park Narodowy położony jest w Dolinie Prądnika. Występuje tutaj około tysiąca gatunków rzadkich roślin naczyniowatych. Najpiękniejszymi wśród nich są między innymi brzozy ojcowskie, lilie złotogłów, wiśnie karłowate oraz polodowcowe obrazki plamiste. Fauna w Ojcowskim Parku Narodowym jest reprezentowana przez

  • Plusy i minusy zagranicznych wojaży

    Plusy i minusy zagranicznych wojaży

    Zarówno krajowe, jak i zagraniczne wycieczki wiążą się z pewnymi zaletami, ale także i wadami. W tym tekście przyjrzymy się jednak plusom i minusom zagranicznych wycieczek. Zaczniemy oczywiście od tych dobrych stron. Z pewnością pierwszym plusem jaki nam się nasuwa jest to, że podczas zagranicznych wycieczek mamy możliwość zobaczenia czegoś, czego nie ma nigdzie indziej.