|  | 

Wakacje w górach 2012

afryka fauna

afryka fauna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

??????????????????Osoby aktywne, lubiące odkrywać nowe miejsca, takie które nie mogą zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu udowadniają, że turystyka weekendowa jest fantastycznym sposobem na relaks po całym tygodniu pracy. Turystyka weekendowa, realizowana planowo albo spontanicznie. Wyprawa do Torunia w kujawsko-pomorskiem, miasta Kopernika i przepysznych pierników zadowoli nawet najbardziej wyszukany turystyczny gust. Turystyka wyróżnia Toruń na tle innych miast w Polsce. Miasto posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą noclegową. Turystyka skupia się wokół najciekawszych, zdaniem turystów, miejsc i obiektów, takich jak: Stare i Nowe Miasto, Planetarium, Dom Kopernika, Żywe Muzeum Piernika, Fontanna Cosmopolis, Krzywa Wieża, ruiny Zamku Krzyżackiego. Turystyka w Toruniu dodatkowo uatrakcyjniana jest wydarzeniami kulturalnymi. I tak na przykład w sierpniu odbywa się tutaj niezwykle widowiskowy Międzynarodowy Festiwal Światła „Skyway”. Całości dopełniają urocze kawiarenki i klimatyczne restauracje. I co, równie istotne, Toruń jest miastem dla każdego. Ceny są tutaj przystępne.

——————————
źródło: www.zagrywajmy.pl

turystyka-weekendowa-torun

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Podróżne po Ojcowskim Parku Narodowym

    Podróżne po Ojcowskim Parku Narodowym

    Dla miłośników przyrody znajdzie się wiele ciekawych miejsc w Polsce. Jednym z nich jest oczywiście Ojcowski Park Narodowy położony jest w Dolinie Prądnika. Występuje tutaj około tysiąca gatunków rzadkich roślin naczyniowatych. Najpiękniejszymi wśród nich są między innymi brzozy ojcowskie, lilie złotogłów, wiśnie karłowate oraz polodowcowe obrazki plamiste. Fauna w Ojcowskim Parku Narodowym jest reprezentowana przez

  • Plusy i minusy zagranicznych wojaży

    Plusy i minusy zagranicznych wojaży

    Zarówno krajowe, jak i zagraniczne wycieczki wiążą się z pewnymi zaletami, ale także i wadami. W tym tekście przyjrzymy się jednak plusom i minusom zagranicznych wycieczek. Zaczniemy oczywiście od tych dobrych stron. Z pewnością pierwszym plusem jaki nam się nasuwa jest to, że podczas zagranicznych wycieczek mamy możliwość zobaczenia czegoś, czego nie ma nigdzie indziej.