|  | 

Flora i fauna afryki

jak prać ręczniki szybkoschnące

jak prać ręczniki szybkoschnące
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (12)Jak ja lubię podróże. Codzienna praca i obowiązki być muszą, ale żyję dopiero wtedy, kiedy mogę podróżować.

Zresztą podróże to nie tylko sam fakt wyjazdów. To też planowanie i to jest dla mnie też wielka przyjemność.Szukanie na mapie miejsc ciekawych, zaglądanie do katalogów z hotelami i pensjonatami w poszukiwaniu najlepszej oferty. Snucie marzeń o dniu spędzonym na gorącej plaży.

Turystyka to dla mnie mus. To frajda i oderwanie od codziennej rzeczywistości. Turystyka to wyjazd do jakiegoś domku na wsi lub w górach i kilka dni spędzone w samotności, z książką, na spacerach, wśród własnych myśli. Turystyka to dla mnie też podróże do miejsc ciekawych i wartych zobaczenia. To podróż do Paryża, wycieczka na Saharę, czy przelot nad Alpami.

Każdy wyjazd ma swój urok i każdy wyjazd pozostawia w nas ślad. To cenne przeżycia, cenne doznania. Tu poza konkretnie wypoczynkiem i oddechem od codzienności, to też strawa dla ducha.
Uwielbiam podróże i chcę jeszcze wiele miejsc poznać, zobaczyć, poczuć.

Inne artykuły o turystyce:

w-droge-mily-bracie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Zamki zwiedzając…

    Zamki zwiedzając…

    Turystyka, to nie tylko odpoczywanie w jednym miejscu. Turystyka to również podróże i zwiedzanie zamków, a osób to lubiących jest naprawdę wiele. Zamek w Bobolicach znajduje się w zachodniej części wsi i pochodzi prawdopodobnie z XIV wieku. Został on zniszczony przez Szwedów podczas potopu. Od XVII wieku warownia jest niezamieszkiwana. Dziś można zwiedzać ruiny baszty

  • Przeurocze opactwo benedyktynów w Tyńcu

    Przeurocze opactwo benedyktynów w Tyńcu

    Warte zobaczenia w Tyńcu jest z całą pewnością opactwo benedyktyńskie. Chociaż miejscowość podlega administracyjnie pod Kraków, to jest już uważana za odrębne miasto. Można podziwiać tutaj piękny przełom Wisły. Tyniec już ponoć w okresie kultury łużyckiej, spełniał funkcję osady obronnej. W późniejszym okresie pojawili się tutaj benedyktyni. Wybudowali oni opactwo, które odtąd oprócz charakteru obronnego