|  | 

Last minute sierpień 2015

Wycieczki turystyczne: City Tour

Wycieczki turystyczne: City Tour
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Coraz bardziej popularną formą wycieczek wśród turystów, są wycieczki zwane City Tour czy Citybreak. Są to wycieczki turystyczne do stolic różnych państw lub innych miast, na przykład związanych ze sztuką. Ich głównym celem jest zwiedzanie i korzystanie z różnych atrakcji turystycznych. Są to najczęściej wycieczki kilkudniowe, na których każdy dzień jest dokładnie zaplanowany.

W Europie możemy odwiedzić na przykład Paryż, Pragę, Rzym, Lizbonę, Londyn, Madryt, Amsterdam, Sztokholm, Budapeszt, ale także Florencję, Palermo, Mediolan i wiele innych miast. Równie atrakcyjne są wyjazdy do miast spoza Europy, na przykład do Nowego Jorku, Istambułu. City Tour to także nazwa wycieczek fakultatywnych. Jeżeli jesteśmy więc na przykład w Egipcie, możemy wybrać się na City Tour Hurghada, będąc w Turcji na Fethiye City Tours, będąc w Grecji na City Tours po Marmaris i tak dalej. Są to jednak najczęściej wycieczki fakultatywne jednodniowe, natomiast podczas wycieczki kilkudniowej zobaczymy i zwiedzimy o wiele więcej.

Wycieczki do stolic i innych miast pozwolą nam poznać historię i kulturę danego miejsca, zobaczyć najważniejsze miejsca i obiekty, zobaczyć piękne widoki, a także skorzystać z rozmaitych rozrywek (na przykład podczas City Tour do Paryża możemy odwiedzić Disneyland, podczas pobytu w Pradze – ogród zoologiczny).

wycieczki-turystyczne-city-tour

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Świdnica – miasto jak z bajki

    Świdnica – miasto jak z bajki

    Świdnica – miasto jak z bajki Szukasz miasta idealnego? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz już więcej szukać. To Świdnica. Daj się wciągnąć w niesamowity klimat miasta łączącego tradycję z nowoczesnością. Spokój i średniowieczny klimat Świdnica – sprzedaż nieruchomości w tym mieście to fascynująca sprawa. Żadne inne miasto w Polsce, a może nawet i

  • Kolejna wielka oferta Lotu

    Kolejna wielka oferta Lotu

    Kolejna wielka oferta Lotu Szalona środa to oferta polskich linii lotniczych, która już od dawna jest bardzo ceniona i popularna przez pasażerów. W środku tygodnia możemy w bardzo niskich cenach zakupić bilety lotnicze w przeróżne desygnacje Europy i świata. Ta taryfa weszła w życie już dawno temu i niezmiennie od dawna ma mnóstwo fanów. Kto