|  | 

Last minute sierpień 2015

Wycieczki turystyczne: rejs

Wycieczki turystyczne: rejs
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rejs statkiem to ekskluzywna forma wypoczynku, która pozwala naprawdę odpocząć, a często także pozwiedzać i zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Rejsy odbywają się na różnych trasach morskich, między innymi po Morzu Śródziemnym, po Morzu Czarnym, wzdłuż wybrzeża Afryki, po Riwierze Meksykańskiej, po Fiordach Norweskich i wielu innych – wybór jest naprawdę bardzo duży. Podczas rejsu jesteśmy zakwaterowani w kajucie (zewnętrznej lub wewnętrznej) , a na statku czekają nas liczne atrakcje. Należą do nich rozmaite pokazy, centra SPA, zajęcia sportowe, kasyna, kluby, restauracje, puby, dyskoteki, animacje, baseny, boiska, centra konferencyjne, sklepy z pamiątkami, biblioteki.

Czas na statku na pewno więc nie będzie się nam dłużył, a wręcz przeciwnie – możemy spędzić na rozrywkach cały swój wolny czas. Większość rejsów wycieczkowych to nie tylko relaks i wakacje na statku, ale także zwiedzanie. W zależności od wyznaczonej trasy, statek cumuje przy różnych portach, gdzie możemy zejść na ląd. Tam możemy zobaczyć różne atrakcje turystyczne, pozwiedzać, zrobić zakupy.

Czas na lądzie jest ściśle określony, o wyznaczonej godzinie statek znowu wyrusza w rejs, aby przybić następnego dnia do innego portu. Na statku najczęściej dostępne są posiłki, przekąski i napoje (zgodnie z wykupioną opcją wyżywienia).

wycieczki-turystyczne-rejs

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Świdnica – miasto jak z bajki

    Świdnica – miasto jak z bajki

    Świdnica – miasto jak z bajki Szukasz miasta idealnego? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz już więcej szukać. To Świdnica. Daj się wciągnąć w niesamowity klimat miasta łączącego tradycję z nowoczesnością. Spokój i średniowieczny klimat Świdnica – sprzedaż nieruchomości w tym mieście to fascynująca sprawa. Żadne inne miasto w Polsce, a może nawet i

  • Kolejna wielka oferta Lotu

    Kolejna wielka oferta Lotu

    Kolejna wielka oferta Lotu Szalona środa to oferta polskich linii lotniczych, która już od dawna jest bardzo ceniona i popularna przez pasażerów. W środku tygodnia możemy w bardzo niskich cenach zakupić bilety lotnicze w przeróżne desygnacje Europy i świata. Ta taryfa weszła w życie już dawno temu i niezmiennie od dawna ma mnóstwo fanów. Kto